Witamy Państwa w sklepie internetowym HURTOWNI FRYZJERSKO – KOSMETYCZNEJ „LUXURY Nail and Beauty” z Sosnowca.

HURTOWNIA FRYZJERSKO – KOSMETYCZNA „LUXURY Nail and Beauty” powstała 02.03.2003 r. w Sosnowcu. Posiadamy w swojej ofercie większość znanych i cenionych marek branży fryzjerskiej i kosmetycznej. W czasie osiemnastoletniej działalności zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Klientów, a poprzez dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb stajemy się przyjazną Firmą.

Prowadzimy szkolenia w zakresie przedłużania paznokci znanych i cenionych marek na świecie. Wydajemy certyfikaty honorowane w krajach unijnych, USA i Kanadzie.

Jesteśmy importerem włoskiej linii fryzjerskich produktów profesjonalnych i sprzętu fryzjerskiego. Ostatnio nawiązaliśmy współpracę również z producentem hiszpańskich produktów kosmetycznych i fryzjerskich.

Dołożyliśmy dodatkowo do naszej oferty: bieliznę bardzo wysokiej jakości i oryginalne perfumy. To wszystko z myślą o naszych Klientach. Pragniemy sprostać ich wymaganiom. Mamy nadzieję, że również nowi Klienci znajdą w naszym sklepie coś dla siebie. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

HURTOWNIA Fryzjersko -Kosmetyczna ABER to profesjonalny punkt zaopatrzenia i wyposażenia:
– salonów fryzjerskich i kosmetycznych;
– stylistek paznokci i wizażystek;
– detalistów ceniących sobie fachową poradę i przystępną cenę.

Zapraszamy:
poniedziałek-piątek od 8.00 – 17.00
sobota od 9.00-15.00
Sosnowiec ul. Dietla 7b

NOWOŚCI:

gel&go technologyTM

Potrzeba szybkiej i trwałej pracy w zakresie utwardzania paznokci ograniczała się dotychczas do wyboru:
– techniki żelowej
– techniki akrylowej
– albo manicure hybrydowy.

Każda z nich łączy w sobie potrzebę odpowiedniego nałożenia produktu, podobnie jak technologia gel&go. Bez informacji jak nakładać gel&go nie można prawidłowo i skutecznie zastosować produktów gel&go technology.

gel&go technologyTM łączy w sobie przede wszystkim trwałość i twardość zastosowanego materiału z potrzebą posiadania bardzo cienkich i bardzo naturalnych paznokci.

Kolejnym bardzo istotnym atutem tej technologii jest czas pracy, który został zminimalizowany do czasu potrzebnego na manicure.

gel&go technologyTM umożliwia również bardziej przemyślane i ekonomiczne zastosowanie produktów, nie budujemy już krzywej „C”, nie piłujemy wymaganego kształtu – uzyskujemy go poprzez odpowiednie nanoszenie gel&go na paznokcie.
Teraz żel 50g starczy na 100% klientek więcej.
Dewizą tej technologii jest: OSZCZĘDNOŚĆ-TRWAŁOŚĆ-SZYBKOŚĆ

Bubble gelTM – technologia tego żelu opiera się o formułę „million bubbles”TM, która charakteryzuje się widocznym zapowietrzeniem żelu o gęstej strukturze gdzie w procesie właściwego użytkowania żelu bąbelki powietrza zostają „rozciągnięte” a sam żel nie jest już w stanie podpowietrzyć się po raz kolejny na paznokciu. Odwrócona formuła zapowietrzenia powoduje, że żel doskonale trzyma się na paznokciach, nie jest w stanie podpowietrzyć się w trakcie pracy nim i co najważniejsze praca nim zapewnia nadal wyjątkowo cienkie, smukłe i naturalne paznokcie przedłużane również na tipsie czy formie.

Specjalna technologia gel&goTM umożliwia pracę na tym żelu bez ryzyka ponownego podpowietrzenia się żelu, a wcześniej powstałe bąbelki zamieniają się w mocną i trwałą strukturę.

Żele bąbelkowe wzbogacone są również w specjalny składnik „cementujący” dot. to wiązań poprzecznych i podłużnych. Na powierzchni pierwszej warstwy mogą pojawić się niewielkie wypukłości, które po nałożeniu warstwy drugiej „znikają” i zostają zniwelowane poprzez odwróconą formułę wiązań a paznokcie dzięki temu po 2 cienkich warstwach stają się bardzo twarde.

W ofercie gel&go technology polecamy również żele:
– cover light beige
– cover beige
– cover pink
– pudding cover
– milky cover
– pink masque
oraz linię french white i linię żeli kolorowych.

Żele cover i masque umożliwiają równie trwałą i szybką pracę jak bubble gelTM, ale są żelami kryjącymi co umożliwia wykonać dowolne maskowanie łoża paznokcia na wybrany kolor.

Dystrybucja i sprzedaż: ABER, Sosnowiec www.aber.sklep.pl MADE IN USA

Serdecznie zapraszamy

Zamówienia:
e-mail: kontakt@aber.sklep.pl;
kom. 501 669 887

PROMOCJA RZĘSY 1:1 profesjonalne szkolenie tylko 290 zł + pakiet produktów od 290 zł!!